Wpisy użytkownika Alice in Wonderland♥My little Grell♥ z dnia 9 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

toralei555
 
Mam najbardziej nudną lekturę, jaką można sobie wyobrazić, wyśnić, wypatrzeć albo i nawet zmyślić !! To Stanisław Lem "Bajki Robotów" . Jest tak bez sensu , że nawet bezsens sie chowa. Poprostu masakra! Każde zdanie jest nie do zrozumienia.
Najpierw mówią o tym , potem o tym, a potem jeszcze o tam tym .. Do tego ma tak dużo stron i małą czcionkę.
Imiona w tej książce są tak idiotyczne, że szkoda słów. Ale ja się poświęcam. Książka ma tak głupie i skomplikowane słownictwo że wszystkie najbardziej skomplikowane komplikacje są  dla tej książki < o ile można tak ją nazwać>  łatwizną ! Najbardziej debilna książka jaką czytałam to właśnie ta . Przeczytałam tylko kilka stron i już mnie nudzi . Psuje humor , psuje wzrok, psuje psychikę i sens czegokolwiek . Jak sie ją czyta to wszystko oprucz niej staje  się ciekawe. LoL ! Nie polecam , chociaż to lektura.
I tak jej nie zrozumiem .
Okej i to tyle o recenzji tej debilnej, idiotycznej książki.  Rysunek na okładce miał mnie rozśmieszyć, czy co ?! " Garbaty robot w depresji " . Hahahahahhahahahahhahahah nie. Nie rozśmieszył ani trochę. Wiecie co mnie rozśmieszyło za to ? Idiotycznie niski poziom tej książki i wysoki poziom powagi tego czegoś.
Życzcie mi szczęścia przez najbliższe godziny ! ;x
Pa !!